घरउत्पादनहरूCapacitorsTantalum - बहुलक CapacitorsT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
छविहरू सन्दर्भका लागि मात्र हुन् उत्पाद हेर्नुहोस्
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
विवरण CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHs स्थिति RoHS गैर-अनुपालन
थप जानकारी KEMET T540D337M2R5BH87057610 को बारेमा अधिक लेम
डेटासेटहरू 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
विवरण
  • स्टकमा:0 pcs
  • अर्डरमा:0 pcs
  • न्यूनतम:1 pcs
  • गुणनहरू:1 pcs
  • कारखाना नेतृत्व-समय::Call
कोटेशनका लागि अनुरोध पेस गर्न तल फारमको प्रयोग गर्नुहोस्
*मात्रा
*भाग होइन
*ई-मेल
*संपर्क नाम
*फोन
*कम्पनी
सन्देश
निर्माता KEMET
डेटासेटहरू 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
भोल्टेज - डीसी रिवर्स (वीआर) (अधिकतम) 2.5 V
यात्रा दायरा ±20%
टिप - टाइप गर्नुहोस् D
प्रविधि Surface Mount
टेप समावेश गरिएको Molded
अरु नामहरु Active
न्यूनतम कोर क्रस सेक्शन (अमीन) mm² 2917 (7343 Metric)
मापने रेंज 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
एलईडी रङ KO-CAP® T540
प्रतिबाधा -55°C ~ 125°C
डेटा ढाँचा 40mOhm @ 100kHz
हालको आउटपुट (टाइप) -
कपर बंदरगाहहरू High Reliability
सम्पर्क समय 330 µF
वर्ग कोड 0.122' (3.10mm)
कार्ड गति 2000 Hrs @ 125°C