घरउत्पादनहरूInductors, Coils, Chokesनिश्चित ईन्डक्टरहरूFDSD0630-H-6R8M=P3
FDSD0630-H-6R8M=P3 Image
छविहरू सन्दर्भका लागि मात्र हुन् उत्पाद हेर्नुहोस्
FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr# FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr. Murata Electronics
विवरण FIXED IND 6.8UH 3.7A 61MOHM SMD
RoHs स्थिति
थप जानकारी Murata Electronics FDSD0630-H-6R8M=P3 को बारेमा अधिक लेम
डेटासेटहरू 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
विवरण
  • स्टकमा:0 pcs
  • अर्डरमा:0 pcs
  • न्यूनतम:1 pcs
  • गुणनहरू:1 pcs
  • कारखाना नेतृत्व-समय::Call
कोटेशनका लागि अनुरोध पेस गर्न तल फारमको प्रयोग गर्नुहोस्
*मात्रा
*भाग होइन
*ई-मेल
*संपर्क नाम
*फोन
*कम्पनी
सन्देश
भाग संख्या FDSD0630-H-6R8M=P3
निर्माता Murata Electronics
डेटासेटहरू 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
यात्रा दायरा ±20%
प्रविधि Surface Mount
टेप समावेश गरिएको Drum Core, Wirewound
चरण संकल्प 100 kHz
अरु नामहरु Last Time Buy
बंदरगाहहरूको संख्या -
शोर 6.8 µH
न्यूनतम कोर क्रस सेक्शन (अमीन) mm² Nonstandard
मापने रेंज 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
एलईडी रङ FDSD0630
प्रतिबाधा -20°C ~ 100°C
व्यास - बाहिर, गैर विस्तारित Shielded
हाल - डार्क (टाइप) Metal
कर्ड प्रकार 61mOhm Max
सम्पर्क फारम -
वर्ग कोड 0.118" (3.00mm)